Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Že Irák za Husajna byl svobodnější než dnešní Írán je odvížné, ne-li nepravdivé tvrzení.

1 3
možnosti

J21i39r44i 17C80e88e

23. 8. 2017 17:07

Irák byl za Husajna jiný a logičtější. Platila nějaká pravidla, přičemž kdo se jimi řídil a nevybočoval měl velkou šanci, že přežije. Saddám likvidoval politickou opozici, náboženské pomatence a Kurdy.

V současné době počet obětí vnitroiráckých konfliktů dávno překročil počet obětí vlády baasistického režimu, včetně války s Iránem.

Pravidla neplatí žádná, země je rájem organizovaného zločinu a nenávist mezi sunnity a šíity nikdy nebyla větší.

1 0
možnosti

J27a43r11d14a 71S94o18k53o77l

22. 8. 2017 13:28

Jsme součást přírody a tak jako v přírodě invazivní druhy vytlačují ty méně agresivní tak to dopadne s námi pokud se nevzpamatujme. A vám co je jedno jestli jsou zde křesťané nebo muslimové garantuji že bezvěrci nezůstanete !!

4 1
možnosti

naopak, pokrokový ateismus zvítězí... ale moc lidí ho nepřežije ;)

1 0
možnosti

J87a36n 94P34a94v93e19l

22. 8. 2017 12:55

Jo, na silnicích pořád umře mnohem více lidí než při teroristických útocích. Mnohem více. To je problém s vámi děvčaty s pernamentním krvácením, že vám čísla moc neříkají. Pak se stává přesně tím, koho islámisté potřebují. JJ, přesně tak. Šiřiče strachu.

„Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Kdyby se měl citovat každý blábol každého politika, bylo by to čtení na několik let.

Citujete Irán jako tmářskou zem, ale ono tak nebylo vždy. Nastudujete si jejich historii za poslední 150 let.

Mocní duchovní v Saudské Arábii nic takového neudělali. To je konspirační teorie typu chemtrails.

.

Nebudu psát, že současní politici v EU drží správnou linii. Ne, ani omylem. Je to sbírka neschopných komoušů. Nicméně to neznamená, že jdeme do pekla, jak se nám mnohá vyplašená děvčata snaží namluvit. Ona ta situace je mnohem, mnohem komplikovanější.

Ano, je potřeba zastavit tuhle nekontrolovanou migraci, která přináší problémy a čím dál bude trvat, tím budou problémy větší. Ale nechci, aby komouše nahradili fašisti či hysterická děvčata

1 5
možnosti

Píšete stylem,jako kdyby zfanatizovaní islamističtí teroristé a skoro jedna a pul miliardy muslimu,kteří s nimi namají nic společného,byli jedno a totéž.To je stejná demagogie jako kdybych hodnotil všechny Čechy podle hrstky českých vrahu a kriminálníku...co mají jako Španělé dělat...?Mají hysterčit strachy a lynčovat každého muslima?Jistě dobře víte,že nejvice teroru z rukou islamistických teroristu je právě v muslimských zemích a jejich obětmi jsou muslimové.Tam se jistě dá psát o každodenním teroru...ve skutečnosti děláte jen to,co islamističtí teroristé nejvíc potřebují,šíříte strach a hysterii,která se má změnit v nenávist proti všem muslimum.Tomu se říká dělat "užitečného idiota",tedy pravý opak toho jak se po utoku v Barceloně chovají Španělé...

3 9
možnosti

Pan Bárta asi žije v jiném světě.

6 1
možnosti

1.....samozřejmě máte pravdu

2.... až dorazí místní solárníci budete označen za Daliborka a xenfoba

3.... nikdy se nedozvíte proč se nedodržuje Dublinská dohoda.

4.... nikdy se nedozvíte jak chtějí všechny ekonomické migranty nacpat do evropy

5.... nikdy se nedozvíte proč se zatím ani nepodařilo problém si alespoň přiznat

Jsme v situaci, kdy nemůže někdo jasně a na rovinu popsat že už se jedná o regulérní(jednostranně vyhlášenou válku). Protože kdyby to někdo udělal, tak by Evropa riskovala mnohem více(pogromy,občanská válka). V současné situaci MUSÍ média zlehčovat a zastírat. A já se jim nedivím, opravdu nechci násilnosti napříč Evropou. Jenže omlouvání,zlehčování a mlžení problém nevyřeší, jen ho odsune. Problém bude gradovat a pak vybuchne z mnohem větší intenzitou než by tomu bylo v začátku.

8 1
možnosti

Kalergiho plán. Ovšem kdo to prosazuje v kontinentálním měřítku se těžko dozvíme. Současní politici působí dojmem loutek, kterými někdo hýbá.

1 0
možnosti

Vlastíku, nesouhlasím! Nebo snad nerozumím, jak si představujete ten boj za mír silou. Zbraněmi? Je jediná síla, která může přemoci islám: Následování Ježíše Krista! A zrovna k tomu se Evropa moc nechystá, čímž zpečeťuje svůj osud.

:-)

0 6
možnosti

Bohumíre, kdyby naši předci nevzali do rukou zbraně a nebránili se Turkům, tak bychom dnes vyznávali Alláha. A byla to právě víra v Ježíše a láska k vlasti, které jim daly odvahu postavit se nepříteli.

Je třeba se bránit formou zákonů a vyžadování jejich dodržování. Tak, aby v Evropě nezůstávali imigranti, kterým byl zamítnmut azyl. A také je třeba upravit imigrační zákony tak, aby se slučování rodin týkalo jen vzorce "otec, matka a nezletilé děti", ale ne celý rod...

No a my, křesťané, bychom měli Ježíše představovat našim sousedům tak, aby se ho Evropa zase naučila následovat.

6 0
možnosti

Můžu drobný dotaz? Co si představujete pod takýmto pojmom "neomarxismus"?

2 1
možnosti

To je téma spíš na další článek, než na diskuzi. Stručně? Podívejte se na Evropu a styl, kterým se v ní vládne. Kam se na to hrabe RVHP. Jednou z toho možná na nějakou dobu vznikne něco podobného SSSR.

3 1
možnosti
Foto

máte pravdu že dokud žil Kaddáfí ten si hranici ohlídat uměl-a právě přes Lybii se dnes do Evropy valí celá Afrika-takže NATO a USA svým neuváženým zásahem v Lybii vše umožnily ne-li přímo způsobily-otázkou je zda ten kdo o sesazením Kadáfího rozhodl skutečně nebyl schopen předvídat co se strhne a nebo to věděl dobře?:-/Kdo by měl zájem aby Evropa byla oslabena popřípadě zničena?

0 0
možnosti

Egyptský křesťanský koptský kněz Zakarias Butrus, arabskými imámy nenáviděn, už před 10. roky hodnotil situaci v západní části Evropy jako nezávidění hodnou. Postupná sekularizace Evropy od počátku minulého století ji přivedla do myšlenkového vakua, neschopného čelit východní a jižní muslimské kultuře - islámu. Liberální a levicoví evropští myslitelé si vůbec neuvědomovali, že pro odzbrojení islámu musí být nabídnuto něco, co má ve svém středu Boha a co duchovně uspokojuje. Ne materialismus, ne multikulturalismus, ne ateismus atd. Proto snaha evropských levičáků a liberálu přenést svou ideu do arabských zemí se nesetkala s úspěchem. Arabské myšlení a kultura je zcela jiná než ta evropská. Pro ně je nynější evropská kultura zvrhlá a odpudivá, protože nemá ve svém středu Boha. Evropští materialističtí a multikulturní vedoucí činitelé to stále nedovedou pochopit, protože křesťanství odstraňovali a duchovno zmizelo. Proto papež Karol Wojtyla začátkem 90-tých let prorocky nabádal, že pokud v 21. století nebude Evropa křesťanská, pak na jejím konci nebude Evropou.;-(

8 0
možnosti

Díky za připomenutí! Bez Ježíše Krista nebude Evropa existovat! Máme ještě šanci?

0 1
možnosti

P54e90t50r 65B95u55r65i11a48n

21. 8. 2017 22:33

Souhlasím, karma.

2 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS