Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 9. června 2023 Stanislava

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P48e67t82r 70N16e19d61v15ě33d

16. 2. 2023 22:21

Řadový poslanec a kolik lidí dokáže přinutit o něm psát. Je to posedlost? Nebo zástěrka proto, aby se náhodou nezačalo psát o úžasných, pravdomluvných, názory neměnících bytostech, které jsou teď u moci?

3 4
možnosti

Kdo má aspoň trochu rozumu a sebeúcty, opustil ANO už dávno. Teď už je to jen o té potápějící se lodi.

2 1
možnosti

Směšné, že je že vládu premiéra Fialy kritizují Ti, kteří v životě nic nedokázali a mají problémy sami se sebou hlavně se svoji neschopností.

4 5
možnosti

Hluboká myšlenka!

Platí to i u vlád minulých?

S dovolením jeden maličký kritiku rozhodně nezasluhující odkaz na kauzičku ODS:

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cernochova-jmenovala-bez-vyberoveho-rizeni-noveho-sefa-vojenskeho-technickeho-ustavu-40423075#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=2O7mAdYEUkp-202302161731&dop_id=40423075&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest216_firmy_novy_backend_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

3 0
možnosti

Já se zase divím, kolik opozičních poslanců chodí do sněmovny poslouchat, ano, to žvanění koaličních poslanců, dělat jim tam křoví. Ovlivnit nemohou vůbec nic a že by je mohli obohatit, či dovzdělat myšlénky pronášené některými politickými titány, jako jsou A-P, Černochová, Lankšádlová, či Jakob, to snad ne.

1 4
možnosti

Pravda. Upřímně, poslouchat tam ty vládní hvězdy které jste napsal, tak to budu raději jezdit s tím obytňákem.

2 0
možnosti
Foto

Nechápu, proč Andrej Babiš vůbec kandiduje do poslanecké sněmovny, když je to pouhá žvanírna a účast tam mu brání v tom nejdůležitějším - setkávání se s občany.

7 2
možnosti

Jestli to nebude proto, aby se stal premiérem. Těžké?

5 1
možnosti

J48a13n 76R58á75ž

16. 2. 2023 16:48

Babiš je, jak je všeobecně známo tím, kdo opovrhuje vším, co "normální" občané považují za normu slušného a civilizovaného jednání politika. Ale přesto nechápu, proč si Babišžrouti již konečně neudělají pořádek a nevymetou ho z pod postele, kde je pořád straší snad i ve snu a odstraní z lednice, kde jim stále otravuje chuť k jídlu. Nestojí totiž za to se jim pořád dokola zabývat.

Čím méně se mu budete věnovat, tom dřív přestane být pro většinu občanů zajímavý.

Ovšem vláda dělá vše proto, aby jeho přítomnost v české politice strašila pořád. Bohužel!

5 4
možnosti

No, on slíbil, že se "upozadí" a dnes opět velký rozhovor na iDNES.cz. Tož tak.

5 2
možnosti
Foto

Dokonalá agitka. Omládl jsem při ní o víc než 35 let a připomenula mi, jak se mi tehdejší propaganda hnusila. Jaká je skutečná váha slova Fialy? Nebudeme zvyšovat daně! Nesáhneme na důchody!! Nedopustíme zákaz spalovacích motorů!!! Zabráníme zadlužování státu!!!! V socialistickém tisku mi chyběla protiváha k tehdejším tvrzením a teď si ji ZATÍM ještě mohu sám doplnit.

3 9
možnosti

J12a57n 70R52á84ž

16. 2. 2023 16:50

Fialu bere vážně možná max 25% počtu občanů Trochu tristní výsledek jeho činnosti v čele vlády, že ano?

5 7
možnosti
Foto

Co na to vlastně ještě říct. Arogance, pohrdání jakýmikoli pravidly, ubohost. Vám karma, VlastimileR^

11 0
možnosti

Historie! Filosof Sokrates byl vzpurný. Jako dárek obdržel makový odvar. Vzorně vypil doma. Bláboly mudrce umlčeny - vládcovy zvítězily. Podobně Nero v Římě- Seneca, Petronius. "Německo je Hitler - Hitler je Německo", pravil J. Goebbels. To inspirovalo Ádu. Ervin Rommel nabídku přijal. Zastřelil se sám, na zahradě. Za odměnu? Státní pohřeb hrdiny. Vůdce kupodivu slovo dodržel - rodina ušetřena. Tak ANO - Andrej posílá do OV - Jana Richtera. Co rodina primátora obdrží? Štangli salámu z Kostelce, volňásky na hnízdo čápů? Těžko říci tak z hlavy."Sláva vůdci. Andrej je ANO - ANO je Andrej, ano ... :-)

5 0
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS